LevelSys

 

Intro: Pomocník (semiAOS) při inteligentním vstupu, řízení pozice a výstupu z obchodu v MT4.

 

Popis
SemiAOS LevelSys byl primárně vytvořen pro potřeby naší služby PWFT, pro usnadnění obchodů s našimi levely. Pojem semiAOS zřejmě neexistuje, ale představuje něco jiného než AOS (automatický obchodní systém). Nejedná se o plně automatický systém, LevelSys nedokáže sám vyhledávat tržní situace, ve kterých by obchodoval.
Principem nástroje je hlídání námi zadaných cenových úrovní a předem nadefinovaná práce s nimi.
LevelSys umí na dané úrovni vstoupit, nastavit SL a TP a odřídit pozici dle předem zvoleného MM. Nástroj otevírá obchody s principem Buy a Sell “limit” – tedy odrazy od našich úrovní. Pozor ale, nástroj nepracuje s Limitními příkazy, vstup je za Markets!

Definovat lze:

  1. Velikost pozice
  2. SL a TP
  3. Smazání levelu při definovaném přiblížení trhu a jeho následném oddálení.
  4. Zavření části pozice
  5. Posunutí SL i TP
  6. Inteligentní vstup do obchodu

Inteligentní vstup do obchodu
LevelSys nepracuje na tzv. limit ani stop příkazech, ale vstupuje za market cenu. Vstup do obchodu se definuje dvěmi proměnnými, a to Minimálním průrazem a Otevíráním v odstupu.
Minimální průraz definuje, o kolik má být cenová hladina překonána pro její aktivaci. Otevření v odstupu definuje cenu (odstup), kdy má být obchod otevřen.

Příklad: Řekněme, že chceme prodávat na ceně 1.18880 EURUSD s minimálním průrazem 1 pip a s otevřením v odstupu 1 pip. V praxi to znamená, že se trh musí dostat na cenu 1.18890, aby byl level aktivní, poté se cena musí dostat na cenu 1.18870, aby LevelSys vstoupil do obchodu. Tímto se snažíme chránit před prudkými a nečekanými cenovými pohyby na trhu. Právě definováním určité reakce na levelu (od 1 bodu), můžeme s menší obavou nechat nástroj pracovat i přes předem známé makroekonomické zprávy.
Nespornou výhodou je bezesporu fakt, že díky LevelSys nemusíme mít v trzích nastaveny limitní příkazy a strachovat se jejich nekontrolovatelným spuštěním v době zvýšené volatility na trzích. Nutnou podmínkou pro správnou funkci nástroje je samozřejmě aktivní MT4 (tedy i PC). Tato starost s užitím limitních příkazů odpadá, ale na úkor ochrany našeho kapitálu a klidného spánku.

 

Takto vypadá naše semiAOS v grafu. Tlačítko Trading skvěle poslouží v případě, že chcete přerušit veškeré obchodování.

 

 

Před koupí nástroje budete požádáni o akceptování našeho licenčního ujednání.

Nástroj je určen pro analýzu trhů, ne k přímému investování, ani k investičnímu doporučení.

Každý nástroj si můžete na 1 týden vyzkoušet za 20% poplatek z plné ceny nástroje.

  • Pokud Vám bude nástroj vyhovovat, doplatíte pouze zbytek ceny.
  • Pokud si nákup rozmyslíte, můžete využít našeho členství PWFT za zvýhodněnou cenu ( daných 20%).

 

Cena: 1 200,- Kč
Typ: AOS

 

Pro více informací nebo objednávku nám napište níže do našeho formuláře. Ve zprávě prosím uveďte název nástroje.

Odeslat