Watchman

 

Intro: Nástroj na hlídání námi vložených cenových hladin do MT4 s rozšířeným nastavením.

Popis
Nástroj Watchman byl primárně vyvinut pro hlídání PWFT levelů s tím, že byla potřeba dostávat včasné upozornění na blížící se trh k našemu levelu.

Nástroj Watchman je v grafu zobrazen jako tabulka s nadefinovanými trhy a s nejbližším sledovaným levelem. Watchman se vkládá do právě jednoho grafu v MT4 a hlídá všechny ostatní, aktivní grafy a levely.
Celkem můžeme na jednom trhu sledovat až 11 levelů. Tři a tři levely pro buy a sell reakce s odlišnou barvou a stylem linie a dalších 5 levelů s jednotnou barvou a stylem linie.
Principem nástroje je hlídání aktuální ceny na trhu a cenové hladiny (levelu), kterou od nástroje požadujeme hlídat. V nastavení si pro všechny sledované levely zvolíme vzdálenost, při které chceme být informováni. Tedy pokud se trh dostane do námi zvolené vzdálenosti (např. 10 pipů) od našeho levelu, dostaneme upozornění.
Upozorněni můžeme být hned dvakrát. Při dosažení první vzdálenosti, vybarví se políčka v naší tabulce zelenou barvou. Pří dosažení druhé vzdálenosti (té k levelu bližší) se rozezní alarm a objeví se vyskakovací okno přímo v MT4, políčko se v tomto případě vybarví červeně..

 

 

Před koupí nástroje budete požádáni o akceptování našeho licenčního ujednání.

Nástroj je určen pro analýzu trhů, ne k přímému investování, ani k investičnímu doporučení.

Každý nástroj si můžete na 1 týden vyzkoušet za 20% poplatek z plné ceny nástroje.

  • Pokud Vám bude nástroj vyhovovat, doplatíte pouze zbytek ceny.
  • Pokud si nákup rozmyslíte, můžete využít našeho členství PWFT za zvýhodněnou cenu ( daných 20%).

 

Cena: 990,- Kč
Typ: Indicator

 

Pro více informací nebo objednávku nám napište níže do našeho formuláře. Ve zprávě prosím uveďte název nástroje.

Odeslat